Akredytowane Laboratorium

Możesz być pewny jakości i rzetelności wyników Twoich badań. Nasze laboratorium badawcze posiada akredytację Polskiego Centrum Akredytacji AB 1539.

Szkolenia systemowo - laboratoryjne

Wykwalifikowana kadra to miara jakości Twoich usług. Sprawdź ofertę naszych szkoleń laboratoryjnych i systemowych. Jako nieliczni prowadzimy szkolenia praktyczne, warsztaty w terenie oraz badania biegłości, a także porównania międzylaboratoryjne.

Badania biegłości

Punkt odniesienia i odpowiednia kalibracja jest miarą dokładności i jakości badań. A Ty masz pewność wyników swojego laboratorium? Zobacz naszą ofertę badań biegłości.

Aktualności Arques

Konferencja ” Ochrona środowiska-wyzwania i perspektywy”- 20-21.04.2023r. w Rzęszkowie

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji "Ochrona środowiska-wyzwania i perspektywy", która odbędzie się w dniach 20-21.04.2023r. w Pałacu w Rzęszkowie! Mnóstwo wiedzy, nowe doświadczenia! Zróbmy coś dla środowiska razem! Więcej szczegółów w zakładce SZKOLENIA oraz...

Szczęśliwego Nowego Roku!

Szanowni Klienci, Drodzy Przyjaciele! Dziękując za dotychczasową współpracę życzymy Wam pomyślności w Nowym Roku! Niech rok 2023 będzie obfity w zdrowie, radość, wytrwałość, życzliwość, pomyślność, zadowolenie i satysfakcję  z podjętych działań i wyzwań, rozwój i...

Szkolenie z pobierania wody do spożycia

Pażdziernik rozpoczęliśmy od szkolenia z pobieranie próbek wody do spożycia do badań fizykochemicznych i mikrobiologicznych zgodnie          z wytycznymi norm PN- ISO 5667-5:2017-10 oraz PN-EN ISO 19458:2007. Podczas szkolenia teoretycznego uczestnicy dowiedzieli się...

Akredytacje

Chcesz zdobyć akredytacje swojego laboratorium? Przygotujemy za Ciebie komplet dokumentacji oraz przeprowadzimy audyt wewnętrzny. Sprawdź nasze rekomendacje!

Karty charakterystyki

Przygotowujemy i opracowujemy karty charakterystyki odpadów. Obliczamy także dawki osadów ściekowych.

Sale szkoleniowe

Chciałbyś przeprowadzić szkolenie lub spotkanie. Szukasz sali konferencyjnej? Zobacz naszą ofertę wynajmu w Chodzieży. Zapewniamy wysoki standard, dostęp do multimediów oraz niskie ceny!

Kontakt z ARQUES

ARQES Sp. z o.o.